Række- og Puljeoversigt - 2018

A-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
A1Svendborg A1Sct. Knuds A1Barløseborg A1Odense A1
A2Odense Eventyr A2Fredericia A2Birkemose A2Kolding A2
A3Haderslev A3Ribe A3Royal Oak A3
A4Breinholtgaard A4Esbjerg A4Vejen A4
A5Skærbækmølle A5Dejbjerg A5Herning A5Tullamore A5
A6Vejle A6Juelsminde A6Hedensted A6
A7Struer A7Nordvestjysk A7Skive A7
A8Mollerup A8Kalø A8Stensballegaard A8
A9Hammel A9Himmelbjerg A9Viborg A9Søhøjlandet Golf A9
A10Tange Sø A10Randers A10Randers Fjord A10
A11Volstrup A11Rold Skov A11Hals A11Ørnehøj A11
A12Sæby A12Aabybro A12Hvide Klit A12Hjørring A12


B-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
B1Odense Eventyr B1Odense B1Sct. Knuds B1Blommenslyst B1
B2Lillebælt B2Vestfyn B2Svendborg B2Faaborg B2
B3Kolding B3Fredericia B3Barløseborg B3Langesø B3
B4Sønderjyllands B4Haderslev B4Toftlund B4Birkemose B4
B5Royal Oak B5Tønder B5Sønderborg B5Nordborg B5
B6Holsted B6Kaj Lykke B6Esbjerg B6Vejen B6
B7Fanø B7Breinholtgaard B7Varde B7Ribe B7
B8Outrup B8Blaavandshuk B8Skærbækmølle B8Gyttegaard B8
B9Henne B9Holmsland Klit B9Dejbjerg B9Åskov B9
B10Jelling B10Vejle B10Juelsminde B10Give B10
B11Ikast B11Tollundgaard B11Himmelbjerg B11Herning B11
B12Trehøje B12Holstebro B12Lemvig B12
B13Tange Sø B13Hammel B13Tullamore B13Silkeborg Ry B13
B14Stensballegaard B14Hedensted B14Horsens B14Skanderborg B14
B15Aarhus Aadal B15Grenaa B15Kalø B15Randers Fjord B15
B16Aarhus B16Mollerup B16Randers B16Djurs B16
B17Hobro B17Volstrup B17Mariagerfjord B17Rold Skov B17
B18Sebber Kloster B18Aars B18Himmerland B18Hvalpsund B18
B19Skive B19Sydthy B19Harre Vig B19Nordvestjysk B19
B20Aalborg B20Ørnehøj B20Øland B20Løgstør B20
B21Aabybro B21Hjørring B21Hals B21Dronninglund B21
B22Løkken B22Brønderslev B22Sindal B22Hvide Klit B22


C-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
C1Blommenslyst C1Lillebælt C1Sct. Knuds C1Odense C1
C2Vestfyn C2Svendborg C2Faaborg C2Barløseborg C2
C3H.C. Andersen C3Midtfyn C3Kellers Park C3
C4Toftlund C4Ribe C4Tønder C4Sønderborg C4
C5Vejen C5Royal Oak C5Haderslev C5Holsted C5
C6Varde C6Fanø C6Esbjerg C6Outrup C6
C7Blaavandshuk C7Henne C7Breinholtgaard C7Skærbækmølle C7
C8Birkemose C8Gyttegaard C8Jelling C8
C9Herning C9Tullamore C9Holmsland Klit C9Dejbjerg C9
C10Hedensted C10Stensballegaard C10Vejle C10Juelsminde C10
C11Give C11Åskov C11Ikast C11Trehøje C11
C12Silkeborg Ry C12Horsens C12Tollundgaard C12Himmelbjerg C12
C13Ebeltoft C13Aarhus C13Grenaa C13Kalø C13
C14Skanderborg C14Aarhus Aadal C14Hammel C14Randers C14
C15Norddjurs C15Tange Sø C15Mollerup C15Lübker C15
C16Harre Vig C16Skive C16Holstebro C16Lemvig C16
C17Randers Fjord C17Mariagerfjord C17Volstrup C17
C18Hvalpsund C18Aalborg C18Aars C18Løgstør C18
C19Rold Skov C19Sebber Kloster C19Ørnehøj C19Hobro C19
C20Nordvestjysk C20Jammerbugten C20Sydthy C20Øland C20
C21Sæby C21Løkken C21Dronninglund C21Hals C21
C22Hjørring C22Hvide Klit C22Brønderslev C22Sindal C22


D-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
D1Barløseborg D1Blommenslyst D1Lillebælt D1Faaborg D1
D2Midtfyn D2Vestfyn D2Svendborg D2Sct. Knuds D2
D3Birkemose D3Royal Oak D3Haderslev D3
D4Holsted D4Esbjerg D4Ribe D4Henne D4
D5Dejbjerg D5Blaavandshuk D5Outrup D5Holmsland Klit D5
D6Juelsminde D6Give D6Gyttegaard D6Vejle D6
D7Trehøje D7Silkeborg Ry D7Tollundgaard D7Ikast D7
D8Himmelbjerg D8Horsens D8Aarhus Aadal D8Hedensted D8
D9Aars D9Volstrup D9Sebber Kloster D9
D10Lemvig D10Nordvestjysk D10Skive D10Holstebro D10
D11Ørnehøj D11Hals D11Dronninglund D11
D12Sindal D12Sæby D12Blokhus D12