A-Rækken
B-Rækken
C-Rækken
D-Rækken
Række- og Puljeoversigt
Min klubs kampe
Kampe der mangler resultater
Række- og Puljeoversigt - 2020
A-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
A1
Odense Eventyr A1
Lillebælt A1
Barløseborg A1
Svendborg A1
A2
Dejbjerg A2
Holmsland Klit A2
A3
Gyttegaard A3
Herning Golf Klub A3
Trehøje A3
A4
Silkeborg Ry A4
Himmelbjerg A4
Stensballegaard A4
A5
Breinholtgaard A5
Ribe Golf Klub A5
A6
Kolding A6
Vejle A6
Juelsminde A6
A7
Langesø A7
Haderslev A7
Vejen A7
Royal Oak A7
A8
Mollerup A8
Hammel A8
Viborg A8
Randers A8
A9
Holstebro A9
Lemvig A9
Nordvestjysk A9
Skive A9
A10
Aabybro A10
Hobro A10
Rold Skov A10
A11
Aalborg A11
Hals A11
Brønderslev A11
A12
Sæby A12
Dronninglund A12
Hjørring A12
Hvide Klit A12
B-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
B1
Svendborg B1
Odense B1
Blommenslyst B1
Sct. Knuds B1
B2
Faaborg B2
Svendborg B2
Vestfyn B2
Barløseborg B2
B3
Kolding B3
Langesø B3
Lillebælt B3
Fredericia B3
B4
Tønder B4
Nordborg B4
Haderslev B4
Sønderborg B4
B5
Royal Oak B5
Sønderjyllands B5
Birkemose B5
Vejen B5
B6
Vejen B6
Holsted B6
Jelling B6
Haderslev B6
B7
Fanø B7
Breinholtgaard B7
Kaj Lykke B7
B8
Gyttegaard B8
Henne B8
Outrup B8
B9
Åskov B9
Give B9
Vejle B9
B10
Trehøje B10
Ikast B10
Herning Golf Klub B10
B11
Holmsland Klit B11
Skærbækmølle B11
Dejbjerg B11
B12
Randers B12
Randers Fjord B12
Hobro B12
Mariagerfjord B12
B13
Sydthy B13
Holstebro B13
Lemvig B13
Nordvestjysk B13
B14
Juelsminde B14
Horsens B14
Hedensted B14
Stensballegaard B14
B15
Aarhus B15
Aarhus Aadal B15
Himmelbjerg B15
Skanderborg B15
B16
Silkeborg Ry B16
Mollerup B16
Tollundgaard B16
Himmelbjerg B16
B17
Grenaa B17
Lübker B17
Norddjurs B17
B18
Skive B18
Harre Vig B18
Hvalpsund B18
Viborg B18
B19
Randers B19
Hammel B19
Søhøjlandet Golf B19
B20
Aars B20
Himmerland B20
Løgstør B20
Jammerbugten B20
B21
Rold Skov B21
Sebber Kloster B21
Ørnehøj B21
B22
Aabybro B22
Aalborg B22
Dronninglund B22
Øland B22
B23
Hals B23
Sæby B23
Aalborg B23
Ørnehøj B23
B24
Brønderslev B24
Sindal B24
Hjørring B24
C-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
C1
Midtfyn C1
Faaborg C1
Svendborg C1
Langeland C1
C2
Sct. Knuds C2
Midtfyn C2
Odense C2
Blommenslyst C2
C3
Barløseborg C3
H.C. Andersen C3
Langesø C3
Vestfyn C3
C4
Haderslev C4
Tønder C4
Sønderborg C4
Royal Oak C4
C5
Birkemose C5
Haderslev C5
Vejen C5
Lillebælt C5
C6
Ribe Golf Klub C6
Fanø C6
Holsted C6
Breinholtgaard C6
C7
Outrup C7
Blaavandshuk C7
Henne C7
C9
Skive C9
Trehøje C9
Tullamore C9
Herning Golf Klub C9
C10
Herning Golf Klub C10
Holmsland Klit C10
Ikast C10
Dejbjerg C10
C11
Vejle C11
Juelsminde C11
Kellers Park C11
C12
Åskov C12
Gyttegaard C12
Give C12
C13
Nordvestjysk C13
Sydthy C13
Holstebro C13
Lemvig C13
C14
Himmelbjerg C14
Silkeborg Ry C14
Skanderborg C14
Tollundgaard C14
C15
Stensballegaard C15
Horsens C15
Aarhus Aadal C15
Hedensted C15
C16
Aarhus C16
Mollerup C16
Hammel C16
C17
Norddjurs C17
Lübker C17
C18
Randers Fjord C18
Mariagerfjord C18
Randers C18
Hobro C18
C20
Ørnehøj C20
Øland C20
Sebber Kloster C20
Jammerbugten C20
C21
Sindal C21
Hals C21
Sæby C21
Dronninglund C21
C22
Hjørring C22
Sindal C22
Brønderslev C22
Løkken C22
D-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
D1
Vestfyn D1
Midtfyn D1
Faaborg D1
Sct. Knuds D1
D2
Blommenslyst D2
Midtfyn D2
Langesø D2
D3
Lillebælt D3
Royal Oak D3
Vejen D3
D4
Breinholtgaard D4
Ribe Golf Klub D4
Blaavandshuk D4
D5
Dejbjerg D5
Gyttegaard D5
Henne D5
Give D5
D6
Holstebro D6
Lemvig D6
Trehøje D6
Ikast D6
D7
Tollundgaard D7
Horsens D7
Aarhus Aadal D7
D8
Dronninglund D8
Nordvestjysk D8
Sebber Kloster D8
D9
Mariagerfjord D9
Hals D9
Sæby D9